zespół

Piotr Źlikradca prawny, of counsel
/ specjalista z zakresu zamówień publicznych i prawa gospodarczego
Jestem specjalistą z wieloletnim doświadczeniem z zakresu prawa zamówień publicznych oraz zasad wydatkowania środków pochodzących z funduszy zewnętrznych. Posiadam doświadczenie w rozpoznawaniu czynów nieuczciwej konkurencji w obszarze zamówień publicznych, w tym w kontekście potencjalnych konfliktów interesów pomiędzy zamawiającymi i wykonawcami, uzyskania nieuzasadnionej przewagi konkurencyjnej przez poszczególnych wykonawców oraz tzw. „zmów przetargowych”, zarówno wertykalnych jak i horyzontalnych.


Doradzam Klientom w zakresie zachowania przez zamawiających zasady uczciwej konkurencji i równego traktowania wykonawców, ze szczególnym uwzględnieniem konkurencyjnego sformułowania warunków udziału w postępowaniu oraz postanowień opisu przedmiotu zamówienia. Ponadto reprezentuje Klientów w postępowaniach odwoławczych przed Krajową Izbą Odwoławczą (przeszło 60 dotychczas przeprowadzonych postępowań).

W ABC Lawyers doradzam również w sprawach dotyczących przestępczości w ramach szeroko pojętego rynku zamówień publicznych.

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, na którym ukończyłem także studia podyplomowe na kierunku „Prawo Gospodarcze i Handlowe”.

KONTAKT

Adres:

ABC Lawyers
Sowa Siwko-Piotrowska & Partners
Kancelaria prawno-patentowa
ul. Wąwozowa 28 lok. 44
02-792 Warszawa

E-mail: 

office@abclawyers.pl

Telefon:

+ 48 502 028 566

+48 501 265 224 
 
Witaj, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.