zespół

Agnieszka Siwko-Piotrowskapartner, rzecznik patentowy, patent and trade mark attorney
/ specjalista z badań i opisów patentowych oraz wyceny dóbr niematerialnych, głównie własności przemysłowej
Specjalizuję się w badaniach i opisach patentowych, w szczególności z mechaniki i elektrotechniki, czyli szeroko pojętej mechatroniki oraz wycenie przedmiotów własności przemysłowej. Pierwsze spotkanie z własnością intelektualną miałam dzięki pracy dla wydawnictwa, a na studiach uświadomiłam sobie, jak ważne jest strategiczne zarządzanie zasobami niematerialnymi w przedsiębiorstwie oraz określenie ich wartości.


Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Zarządzanie Biznesem w Wyższej Szkole Zarządzania – The Polish Open University oraz otrzymałam dyplom Master of Business Administration brytyjskiej uczelni Oxford Brooks University. Ukończyłam także Studia Podyplomowe Prawa Własności Przemysłowej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Aplikację rzecznikowską w Polskiej Izbie Rzeczników Patentowych. Obecnie kończę na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Geodezji i Kartografii studia uzupełniające z Wyceny nieruchomości. Posiadam wykształcenie techniczne, ponieważ jestem Technikiem technologii żywienia i żywności o profilu mleczarskim oraz doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym.

Posiadam tytuł Rzecznika patentowego, co upoważnia mnie do reprezentowania klientów przed Urzędem Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej oraz Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO).

Działam także na rzecz klientów przed WIPO – Międzynarodową Organizacją Własności Intelektualnej, jednocześnie współpracując z wieloma kancelariami na świecie.

Fascynują mnie nowe technologie w motoryzacji, bardzo lubię nietuzinkowe samochody, które nie tylko mają moc, ale również charakter w wyglądzie. Niedawno rozpoczęłam przygodę z bronią, co poza wyciszeniem, uczy uważności w działaniu.

Przygotowuję dokumentację oraz prowadzę korespondencję w języku polskim i angielskim.

KONTAKT

Adres:

ABC Lawyers
Sowa Siwko-Piotrowska & Partners
Kancelaria prawno-patentowa
ul. Wąwozowa 28 lok. 44
02-792 Warszawa

E-mail: 

office@abclawyers.pl

Telefon:

+ 48 502 028 566

+48 501 265 224 
 
Witaj, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.