zespół

Magdalena Szymczakadwokat, of counsel
/ specjalistka z zakresu prawa karnego oraz prawa ubezpieczeń gospodarczych
Moja specjalizacja obejmuje prawo karne, karne gospodarcze oraz karno-skarbowe.
Reprezentuję klientów w sprawach dotyczących przestępczości zorganizowanej, gospodarczej (tzw. white collar crimes) oraz narkotykowej. Specjalizuję się również w prowadzeniu spraw dotyczących wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy oraz błędów medycznych.


Prowadzę obronę osób podejrzanych i oskarżonych, a także reprezentuję prawa pokrzywdzonych (osób fizycznych i podmiotów gospodarczych) na każdym etapie sprawy - od momentu zatrzymania, przez postępowanie przygotowawcze przed organami ścigania, takimi jak Prokuratura, Policja, ABW, CBA, aż po postępowanie sądowe.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w renomowanych kancelariach prawnych, w międzynarodowych zakładach ubezpieczeń oraz zasiadając w radach nadzorczych spółek kapitałowych z rynku finansowego i budowalnego.

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Prawa Amerykańskiego (University of Florida - Fredric G. Levin College of Law).

W pracy łączę wiedzę prawniczą z zainteresowaniami z obszaru psychologii i socjologii.

Pracuję w języku polskim i angielskim.

KONTAKT

Adres:

ABC Lawyers
Godlewski Sowa & Wspólnicy
Kancelaria Adwokacka
ul. Adama Branickiego 18 lok. 64
02-972 Warszawa

Email: 

biuro@abclawyers.pl

Telefon:

+ 48 692 559 560
+ 48 502 028 566 
 
Witaj, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.