zespół

Konrad Godlewskiwspólnik, adwokat
/ specjalista z zakresu sporów sądowych oraz kredytów pseudofrankowych
Od początku swojej drogi zawodowej jako prawnik miałem przyjemność bezpośredniego kontaktu z Klientami (co w świecie wielkich korporacji wcale nie jest tak oczywiste). Dzięki temu nauczyłem się wsłuchiwać i rozumieć problemy, z którymi przychodzicie Państwo do kancelarii. Wiem, jak istotna jest dla Państwa możliwość swobodnego kontaktu z adwokatem i poczucie, że doradca prawny zna i rozumie Państwa potrzeby. 


Na przestrzeni lat zajmowałem się szeroką paletą spraw począwszy od rodzinnych, poprzez bieżącą obsługę korporacyjną podmiotów gospodarczych, spory pracownicze, na sprawach karnych kończąc. Zawsze jednak najlepiej czułem się na sali sądowej. Dlatego dziś głównym obszarem moich zawodowych zainteresowań są szeroko rozumiane spory sądowe (litigation) oraz postępowania ugodowe i mediacyjne. Z perspektywy nabytych doświadczeń wiem, że często najprostszą i jednocześnie najbardziej efektywmną drogą do uzyskania sukcesu jest wypracowanie przez strony wspólnego stanowiska. Dlatego drogę postępowania sądowego zawsze traktuję jako ostateczność.

Jestem adwokatem warszawskiej Izby Adwokackiej. Od lat aktywnie uczestniczę w życiu warszawskiego samorządu adwokackiego. Obecnie piastuję funkcję członka Komisji ds. wsparcia w wykonywaniu zawodu przy ORA w Warszawie.

W czasie wolnym trenuję sporty walki (mma, karate kyokushin), jeżdżę motocyklem, a w zimie – na nartach (jestem kilkukrotnym medalistą Mistrzostw Polski adwokatury w Narciarstwie Alpejskim). Na co dzień wiele przyjemności dają mi także spacery z moim psem - buldogiem francuskim, Lilą.

KONTAKT

Adres:

ABC Lawyers
Godlewski Sowa & Wspólnicy
Kancelaria Adwokacka
ul. Adama Branickiego 18 lok. 64
02-972 Warszawa

Email: 

biuro@abclawyers.pl

Telefon:

+ 48 692 559 560
+ 48 502 028 566 
 
Witaj, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.