zespół

Katarzyna Sirko księgowa
/ obsługa księgowa i doradztwo podatkowe przedsiębiorstwom
Skupiam się na obsłudze księgowej przedsiębiorców. Od bieżących porad po kompleksową obsługę, zarówno w oparciu o uproszczoną, jak i pełną księgowość, podatkach pośrednich i bezpośrednich, a także z zakresu zarządzania finansami. 


Swoje doświadczenie zdobywałam na stanowiskach księgowego oraz głównego księgowego w krajowych spółkach prawa handlowego. Od 2017 roku rozwijam własne biuro rachunkowe.

Jestem absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Posiadam ukończony III stopień certyfikacji zawodowej SKWP w Polsce. Za chwilę będę mogła pochwalić się zdobytym tytułem Doradcy Podatkowego. Realizując dalsze doskonalenie zawodowe planuje zmierzyć się z egzaminami na biegłego rewidenta.

Stresujące sytuacje zawodowe odreagowuje, zdobywając kolejne punkty na squashowym korcie. Wolne chwile poświęcam na przyjemności i pasje – muzykę, film, gotowanie.

Pracuje w języku polskim i angielskim – posiadam certyfikat BEC Higher.

 

 

KONTAKT

Adres:

ABC Lawyers
Godlewski Sowa & Wspólnicy
Kancelaria Adwokacka
ul. Adama Branickiego 18 lok. 64
02-972 Warszawa

Email: 

biuro@abclawyers.pl

Telefon:

+ 48 692 559 560
+ 48 502 028 566 
 
Witaj, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.