zespół

Adrianna Randakadwokat
/ specjalistka w obszarze prawa rodzinnego
Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Swoją praktykę rozpoczęła już w okresie studiów prawniczych, początkowo udzielając porad prawnych w studenckiej poradni prawnej, następnie współpracując z jedną z warszawskich kancelarii, w której zdobyła wszechstronne doświadczenie obsługując zarówno osoby fizyczne, jak i podmioty gospodarcze.


Mec. Adrianna Randak doradza oraz reprezentuje Klientów w sprawach cywilnych, w sprawach rodzinnych i opiekuńczych, w sprawach karnych, w sprawach gospodarczych, a także świadczy usługi związane z obsługą korporacyjną podmiotów gospodarczych. Na co dzień współpracuje również z Fundacją Polska Sieć Polityki Narkotykowej w Warszawie, świadcząc pomoc prawną podopiecznym Fundacji oraz należy do Klubu Prawnika działającego przy Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę w Warszawie. Sprawy, których prowadzenie daje jej największą satysfakcję to na pewno te z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Powierzenie sprawy oznacza dla niej poza działaniem w interesie Klienta – stanie na straży praw dzieci. Nie mniej jednak w związku z posiadanym doświadczeniem chętnie zajmuje się również sprawami o innym podłożu. Prowadzi skomplikowane sprawy cywilne – w tym spadkowe z udziałem osób ubezwłasnowolnionych całkowicie. Mecenas Randak podkreśla, iż jej praca jest jej pasją, w której najbardziej docenia, iż dzięki wiedzy merytorycznej i umiejętności jej wdrażania w życie, może realnie wpływać na rozwiązanie problemów Klientów. Swój wolny czas poświęca rodzinie i spełnia się jako mama.

KONTAKT

Adres:

ABC Lawyers
Godlewski Sowa & Wspólnicy
Kancelaria Adwokacka
ul. Adama Branickiego 18 lok. 64
02-972 Warszawa

Email: 

biuro@abclawyers.pl

Telefon:

+ 48 692 559 560
+ 48 502 028 566 
 
Witaj, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.